Par Mums

Nekustamā īpašuma apsaimniekošanaLāču Nami” ir pilna servisa nekustamā īpašuma apsaimniekotāji, kuru vērtības 
ir klients, godīga attieksme, atklātība un atbildība par paveikto, kā arī pats galvenais – saprotama apsaimniekošanas maksa.

Desmit gadu laikā uzkrātā pieredze, strādājot apsaimniekošanā un nekustamo īpašumu jomā, ir ļāvusi mums izveidot saprotamu un kvalitatīvu pakalpojumu klāstu. Apliecinot savu profesionālo kompetenci pārvaldīšanas jomā, esam pievienojušies LR Ekonomikas ministrijas Dzīvojamo māju pārvaldnieku reģistram.

Veiksmīgi pārvarot ekonomiskās krīzes periodu, pozitīvas pārmaiņas piedzīvojām 2012. gadā, kad tika būtiski palielināts apkalpojamo māju skaits un reorganizēta uzņēmuma iekšējā struktūra. Esam pilnveidojuši programmnodrošinājumu un finanšu uzskaites sistēmas, ir izveidots savs 24h avāriju un tehniskais dienests, realizēti ēku energoefektivitātes un renovāciju projekti. Laika gaitā esam ieguvuši uzticamus sadarbības partnerus, kas ļauj mums sniegt visaptverošu pakalpojumu klāstu par izdevīgām cenām.

Kā viena no mūsu priekšrocībām ir saliedēts un profesionāls kolektīvs, kur klients vienmēr ir galvenais. Mēs augsti novērtējam atvērtu komunikāciju ar klientu, tādēļ regulāri informējam klientus par izmaiņām likumdošanā, skaidrojam aktuālos apsaimniekošanas jautājumus. Katrai mājai veltam individuālu uzmanību un pielāgojam savus pakalpojumus klientu vēlmēm.

 

Saņemtais pakalpojums Jūs neapmierina?

Nosūtiet ziņu tieši uzņēmuma vadītājam!

Pieslēgties E-pakalpojumiem

Šeit var nodot skaitītāju rādījumus, apskatīt savus rēķinus, veiktās apmaksas, mūsu sūtītos paziņojumus un citu informāciju.

Lai pieslēgtos sistēmai, lūdzu, izmantojiet lietotājvārdu un paroli, kuru Jums izsniedza SIA „Lāču nami”.

Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums:
Birojs 67223077, e-pasts: info@lacunami.lv

PIESLĒGTIES SISTĒMAI ×