Kopīpašums un privātīpašums – saremontēsim, nomainīsim un iztīrīsim!

Mājokļu serviss “Lāču Nami” ir pilna servisa nekustamā īpašuma apsaimniekošanas un pārvaldīšanas uzņēmums. Godīga attieksme, atklātība, atbildība par paveikto, saprotama apsaimniekošanas maksa un komunikācija ar klientu ir mūsu pamatvērtības.

Dzīvojamās mājas profesionāla pārvaldīšana, uzturēšana ir darbs, kuru veicam, lai nodrošinātu kopīpašuma uzlabošanu, saglabāšanu un attīstību nākotnē. Dzīvojamo māju apsaimniekotāju pamatpakalpojumu klāstā ietilpst tikai kopīpašuma uzturēšana.

Dzīvokļu īpašnieku  ieinteresētībai un vēlmei līdzdarboties ir būtiska loma ēkas attīstībā, tāpēc uzklausām klientu vēlmes, kas skar  kopīpašumu, kā arī katra privāto īpašumu.

Mājokļu serviss “Lāču nami” ir brīvi pieejami finanšu līdzekļi un tehniskais nodrošinājums, kas ļāvis piesaistīt dažādu jomu speciālistus, nodrošinot mūsu klientiem plašu pakalpojumu klāstu.

Mūsu profesionālie meistari uzklausa vēlmes un iesaka atbilstošāko risinājumu, realizējot Jūsu ieceres. Meistari var  ne  tikai ieklāt jau iegādāto grīdas segumu, bet arī veikt sienu apdari, nokrāsojot tās vai pielīmējot tapetes. Ieradīsimies jebkurā laikā, lai atjaunotu elektrības savienojumu, nomainītu drošinātājus, lai Jūsu ikdienas ritms netiktu traucēts.

Apsaimniekojot un pastāvīgi uzturot Jūsu kopīpašumu, mūsu meistaru iegūtā pieredze un zināšanas par dzīvojamās mājas inžinierkomunikācijām, tajā skaitā ūdens un kanalizācijas sistēmām, ļauj ātri novērst nelielas ūdens noplūdes dzīvoklī, veikt radiatoru nomaiņu un pat pieslēgt tualetes podu vai ierīkot dušas kabīni. Ikvienā situācijā esam gatavi sadarboties un pilnveidot jau esošo pakalpojumu klāstu. Vēlamies, lai Jūs zinātu, ka varat vērsties pie mums – mēs izdarīsim! Sazinoties ar mūsu tehnisko dienestu, spēsim kopīgi atrisināt ne tikai tehniskus jautājumus. Mājokļu serviss “Lāču nami” nodrošinās vecā dīvāna vai skapja  aizvešanu uz norādīto adresi un, ja nepieciešams, atvedīs un uzstādīs jaunu. Mūsu darbinieki radīs risinājumu un rūpēsies, lai rezultāts būtu izpildīts, kā iecerēts. Esam ieinteresēti sakārtot ikvienu īpašumu!

Tā kā darbi veicami Jūsu mājoklī, ir svarīgi izvēlēties ne tikai profesionālu, bet arī uzticamu meistaru. Bieži vientieši meistara izvēle aizņem vairāk laika  nekā veicamais darbs. Mājokļu serviss “Lāču Nami” nodrošina saviem klientiem uzticamu un drošu darbu izpildi, veicot tos pat Jūsu prombūtnē! Jau paveiktais kopīpašuma labā ir kā pierādījums, ka esam gatavi uzņemties rūpes arī par Jūsu privāto īpašumu!

Desmit gadu laikā uzkrātā pieredze ir ļāvusi mums izveidot plašu un kvalitatīvu pakalpojumu klāstu, lai mūsu klientu īpašuma labiekārtošana un uzturēšana tiktu atrisināta pēc iespējas ātrāk, lieki Jūs neapgrūtinot. Varam apgalvot, mēs spējam nodrošināt ērtus, izdevīgus un uzticamus risinājumus ikvienam!

Avots: Lāču namiSaņemtais pakalpojums Jūs neapmierina?

Nosūtiet ziņu tieši uzņēmuma vadītājam!

Pieslēgties E-pakalpojumiem

Šeit var nodot skaitītāju rādījumus, apskatīt savus rēķinus, veiktās apmaksas, mūsu sūtītos paziņojumus un citu informāciju.

Lai pieslēgtos sistēmai, lūdzu, izmantojiet lietotājvārdu un paroli, kuru Jums izsniedza SIA „Lāču nami”.

Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums:
Birojs 67223077, e-pasts: info@lacunami.lv

PIESLĒGTIES SISTĒMAI ×