Ar individuālu attieksmi pret klienta vajadzībām – no istabas remonta līdz naudas plūsmas problēmu risināšanai!

Ilgstošs darbs apsaimniekošanas sfērā ir ļāvis mums attīstīties – esam analizējuši mūsu klientu nepieciešamības un ikdienas rūpes, lai sniegtu palīdzīgu roku un kopīgi risinātu visa veida jautājumus, kas ir nozīmīgi mūsu klientiem. Profesionālas komandas vadībā nodrošinām vispārdrošākās būvniecības un māju siltināšanas ieceres, kā arī risinām privātīpašuma izīrēšanas un pārdošanas jautājumus.

Mūsu klienti pilnveido savus īpašumus balstoties uz mūsdienu būvindustrijas attīstību un drošības prasībām, tāpēc būtiski esam attīstījuši arī savu profesionalitāti būvuzraudzības un būvdarbu vadības jomā. Mūsu sertificēto speciālistu vadībā klientiem esam snieguši iespēju realizēt vispārdrošākās būvniecības ieceres – no istabas remonta līdz pilnīgai ēkas rekonstrukcijai. Mājokļu serviss „Lāču Nami” ir reģistrēts būvkomersants LR EM un ir ieguvis būvuzrauga sertifikātu, tādā veidā apliecinot savu darbinieku augsto kvalifikāciju un iemaņas darbu profesionālā izpildē.

Mūsu speciālistiem ir pieredze nozīmīgu energoefektivitātes projektu īstenošanā. Eiropas Savienības fondu mājokļa siltināšanas līdzfinansēšana ir vienreizēja izdevība piešķirt mūsu klientu īpašumam ilgtspējīgu vērtības pieaugumu. Šajā procesā esam palīdzējuši sākot no Dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumu pieņemšanas organizēšanas līdz pat projekta plāna izstrādei un realizēšanai.

Lāču Nami” pieredze un finansiālā kapacitāte, ļauj ātri un pārdomāti risināt tekošās naudas plūsmas problēmas un palīdzēt rast risinājumus ilgtermiņā. Apzināmies cik daudz galvas raižu spēj sagādāt dokumentācijas jautājumi un ar to saistītu problēmu risināšana, tādēļ jau vairākus gadus konsultējam klientus finanšu un juridiskos procesos. Šādos gadījumos esam mūsu klienta balsts un komanda – sniedzam konsultācijas, sagatavojam nepieciešamos dokumentus, kā arī pārstāvam klientu dažādās institūcijās un valsts iestādēs. Mūsu pieredze liecina, ka efektīva finanšu un grāmatvedības vadība uzlabo mūsu klientu īpašumu attīstību, tāpēc ikviena īpašuma jautājumi ir mūsu prioritāte un speciālisti tiem velta individuālu uzmanību.

Īpašumattiecību sakārtošana mēdz būt sarežģīts un ilgstošs process, kura veiksmīgai risināšanai ir nepieciešama pieredze. Mūsu speciālisti dalās zināšanās un ir spējīgi pārņemt īpašumu pirkšanas, pārdošanas un īrnieku piesaistes procesus. Māklera pakalpojumi, dokumentācijas un finanšu organizēšana ir pakalpojumi, kuru pārvaldīšana ilgtermiņā sniedz mums iespēju attīstīt klienta īpašuma iespējas nākotnē, tādēļ organizējam konsultācijas ar pieredzējušiem speciālistiem, lai kopīgi izstrādātu īpašuma dzīvotspējas plānu turpmākajiem gadiem.

Mūsu galvenā prioritāte ir klients, mūsu būtiskākais priekšnoteikums attiecību veidošanā – individuāla attieksme!

Avots: Lāču namiSaņemtais pakalpojums Jūs neapmierina?

Nosūtiet ziņu tieši uzņēmuma vadītājam!

Pieslēgties E-pakalpojumiem

Šeit var nodot skaitītāju rādījumus, apskatīt savus rēķinus, veiktās apmaksas, mūsu sūtītos paziņojumus un citu informāciju.

Lai pieslēgtos sistēmai, lūdzu, izmantojiet lietotājvārdu un paroli, kuru Jums izsniedza SIA „Lāču nami”.

Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums:
Birojs 67223077, e-pasts: info@lacunami.lv

PIESLĒGTIES SISTĒMAI ×